kommen sie nach hause 12

 

Lauvsnes

12. - 13. Mai 2012

 

kommen sie nach hause 11

 

Ausstellungsort:

Inger Dahle Klocke
Øra, Lauvsnes
Norge

Öffungszeiten:

Utstillingen åpner lørdag 12. mai klokka 18:00 og er åpen søndag 13. mai fra klokka 12:00 til 18:00.

 

Köln

5. - 6. November 2011

 

Einladung Berlin

Ausstellungsort:

Steff Adams

Gereonswall 27a

50668 Köln

 

Öffungszeiten:

Samstag, 5.11.2011 ab 18 Uhr

Sonntag, 6.11.2011 von 12 bis 18 Uhr

 

Am 5.11. ab ca. 20 Uhr:

Christian Faubel und Ralf Schreiber

kunst und musik mit dem tageslichtprojektor

 

 

 

kommen sie nach hause 12 wird unterstützt von:

 

Craxx Medienproduktion GmbH

ausstellende Künstler:

Aus Norwegen:
Inger Dahle Klocke
Kristian Klocke
Kristin Margrethe Einvik
Stian Holmen
Vetle Larsen Dahle
Wenche Larsen Dahle

Achim Mohné
Aggi Gosse
Andrea Imwiehe
Andreas Horn
Angela Rohde
Angelika Stienecke
Anja Lenze
Anja Matzerath
Anne Sommer-Meyer
Annette Reichhardt
Barbara Deblitz
Bela Mohné
Benno Schlicht
Bettina Borman
Brigitte Dunkel
Britta Wandogo
Carola Willbrand
Claudia Immig
Claudia Rottsahl-Schwachhöfer
Cornelia Effner
Dede Handon
Dorothee Schäfer
Eberhard Weible
Elena Schneider
Elisabeth Höller
Ellen Altegoer
Ellen Muck
Esther Kusche
Eugen Adams
Eva Bertram
Florian Littke
Florian Scholz
Friederike Huft
Gabi Kutz
Gabi Moll
Gerhard Glimm
Harald Busch
Harvey Benge
Heiko Diekmeyer
Hiltrud Gauf
Hubert Steins
Ina Vermehr
Irma Jeckel
Irmtraud Jeckel
Jakob Lothspeich
Julia Horn
Julia Seidensticker
Julia Steinberg
Jürgen Paas
Jürgen Raap
Karl-Heinz Mauermann
Katja Struif
Katrin Bergmann
Kawarasaki Takamitu
Klaus Fritze
Klaus Schaefer
Klaus-Dieter Brüggenwerth
knipsundco
Kurt Ebbers
Laas Abendroth
Liana Zanfrisco
Linda Weiss
Mago de Witt
Malou Mohné
Manuela Krekeler-Marx
Maria Jauregui Ponte
Marina von Ketteler
Mark Met
Martina Biesenbach
Maya Seidensticker
Meinolf Kössmeier
Michael Kampert
Midori Mitamura
Noa Seidensticker
Monika Odenthal
Naldo Gruden
Natascha Sonnenschein
Nelson Altegoer
Noa Seidensticker
Patrick Essex
Paula Doepfner
Peer Böhm
Petra Ried
Pit Goertz
Rainer Kiel
Ralf Hennerici
Ralf Witthaus
Regine Strehlow-Lorenz
Renate Paulsen
Roman
Ruth Knecht
Sabine Knappe
Sibylle Pieper
Siglinde Kallnbach
Simone Neveling
Sonja Kuprath
Stefanie C. Zürn
Steff Adams
Stewens Ragone
Susanne Greven
Susanne Heincke
Sylvia Reuße
Thomas Roppelt
Thomas Steffens
Thomas Zika
Thomas Zydek
Tilch Hagemann
Tina Schelhorn
Tobalo
Triloff
Uwe Ahlgrimm
Uwe Castens
Uwe Siemens
Volker Fischer
Volker Licht
Walter Bruno Brix
Wolfgang Bous
Wolfgang Müllerschön
Wolfgang Schulte
Wolfgang Vollmer 
Wolfgang Zurborn